Úvod DIMOS – specialista na vybavení pro pokrývače a klempíře

DIMOS – specialista na vybavení pro pokrývače a klempíře

K službám prodejcům a pokrývačům – zařízení DIMOS vám pomohou rozvinout podnikání v oboru prodeje vybavení pro pokrývače a klempíře

Nasloucháme prodejcům

U nás, ve společnosti DIMOS, jsou prodejci od prvního dne v popředí našich zájmů. Již od počátku bylo strategií společnosti DIMOS stát se partnerem všech prodejců pokrývačského a klempířského vybavení ve Francii a v Evropě. Jako první jsme například zavedli prostory v regálech prodejních sítí, vyhrazené pro pokrývačské a klempířské vybavení. Chceme být vždy s našimi produkty o krok napřed, přispívat k rozvoji nových myšlenek, předvídat potřeby našich zákazníků a přinášet do podnikání a poskytování služeb inovace – to jsou ideje, které nás ženou vpřed.

Pokud se prodejce rozhodne vložit svou důvěru v naši společnost, na oplátku získá záruku širokého výběru jak komplexních řešení, tak i konkrétních řešení pro jednotlivé pokrývače a klempíře. Fotografie regálu Během posledních 30 let byla naše politika obchodní značky založena na strategii vybudování vedoucí pozice na trhu.

Volbou produktů společnosti DIMOS učiníte to nejlepší rozhodnutí, protože my nechceme být pouhou další firmou na trhu, my chceme být naprosto výjimečnou, špičkovou a renomovanou společností. Dimos quality

Práce ve výšce DIMOS

Práce ve výšce DIMOS

Zařízení pro pokrývač DIMOS

Zařízení pro pokrývač DIMOS

Zařízení pro střechy DIMOS

Zařízení pro střechy DIMOS

 

 

 

 

 

 

DIMOS je tým na vaší straně, který vám nabízí své zkušenosti v následujících oblastech:

• Technická podpora přizpůsobená vašim potřebám,
• produktová školení,
• na míru přizpůsobená marketingová podpora: nástroje pro rozvoj prodeje, soutěže,
• akce, tipy aj.,
• poprodejní služby a logistika.

Pokrývačští a klempířští profesionálové nás inspirují

Důvodem, proč společnost DIMOS tak skvěle rozumí prodejcům, je fakt, že naše produkty pro pokrývače pomáhají vyvíjet sami pokrývači. Náš přístup k různým omezením a specifickým obchodním potřebám nás přivedl k vybudování celostátního pokrytí, poté k rychlému vytvoření mezinárodních specializovaných týmů, širokých a početných produktových řad a rozvoje silných a blízkých partnerství.

Naším cílem je rovněž správně předvídat budoucí potřeby, například v rámci naší nové řady ručního nářadí a strojního vybavení, navrženého pro zvýšení komfortu a bezpečnosti při práci: Triad Valiz ….

Inovace je motorem uspokojení

Kromě výrobních aktivit se společnost DIMOS zabývá také výzkumem.

Již v době svého založení se společnost rozhodla vybudovat silné centrum výzkumu a vývoje (R&D). Na základě analýz, studií proveditelnosti a validačních zkoušek, prováděných týmy společnosti DIMOS ve spolupráci s pokrývači přímo na střechách ve všech fázích návrhu a implementace, ladíme optimální výkon nářadí a zařízení tak, abychom vám mohli na závěr nabídnout spolehlivé, odolné a bezpečné koncové produkty.

sál DIMOS

sál DIMOS

sál DIMOS

sál DIMOS

studie DIMOS

studie DIMOS

 

 

 

 

 

 

Vzhledem k tomu, že vášeň lze sdílet a bezpečnost nezná hranic, společnost DIMOS se rozhodla přijmout proaktivní a strategický přístup k vývozu svých produktů. Jakkoli se jednotlivé země od sebe liší, společným prvkem všech střech je ochrana našich domovů a jejich poloha ve výškách.

DIMOS – bezpečnost bez hranic

Řemeslníci a stavební firmy nacházejí ve společnosti DIMOS spolehlivého partnera, kterému záleží na jejich komfortu a na kvalitě jejich práce. Společnost DIMOS chce práci pokrývačů a klempířů na stavbách podpořit nabídkou nejvýkonnějšího a nejbezpečnějšího nářadí, vybavení i strojů, proto firma prochází certifikačními procesy a splňuje tak nejvyšší francouzské i evropské standardy.

Proto při práci s nářadím, vybavením a zařízením společnosti DIMOS máte záruku, že pracujete s nejlepším vybavením v naprostém bezpečí.

Napájecí DIMOS

Napájecí DIMOS

DIMOS v evropě

DIMOS v evropě

MENU